
Nou
8.899,00 RON 9.900,00 RON
Fără TVA:7.478,15 RON
10.899,00 RON 12.140,00 RON
Fără TVA:9.158,82 RON
11.649,00 RON 13.000,00 RON
Fără TVA:9.789,08 RON
90,00 RON
Fără TVA:75,63 RON
Set de curatare SWAROVSKI
Setul de curatare dispozitive optice, SWAROVSKI, este livrat intr-un portofel compartimentat si cu prindere pentru curea.
Include:
- Servetele umede din material textil: 10 buc;
- Perie de curatare: 1 buc;
- Recipient cu lichid pentru curatarea lentilelor: 1 buc;
- Servetel textil microfibra: 1 buc;
- Manual cu instructiuni: 1 buc.
IMPORTANT!
In conformitate cu Legea 295/2004, armele si munitia nu se pot livra prin curier. Pentru a achizitiona astfel de produse, va trebui sa va prezentati personal cu autorizatia de cumparare si/sau permisul de port arma in showroom-ul nostru sau in magazinele partenerilor nostri.
- Orice alt produs de pe site-ul mldguns.ro, exceptand armele si munitiile, poate fi livrat prin curier.
- Tariful pentru livrarea prin curier este fix: 30 lei, indiferent de produs, exceptie facand dulapurile pentru pastrearea armelor, in cazul carora tariful este de 50 lei si a produselor cu o greutate mai mare de 25 kg. In cazul produselor cu o greutate mai mare de 25 Kg, se va stabili, de comun acord cu beneficiarul, cea mai eficienta metoda de livrare.
- Orice comanda cu o valoare totala mai mare de 350 lei va fi livrata gratuit, cu exceptia comenzilor care contin dulapurile pentru pastrarea armelor si/sau a produselor cu o greutate mai mare de 25 Kg.
- Alternativ, produsele pot fi de asemenea ridicate din showroom-ul nostru.
- Termenul de livrare este de maxim 2 zile lucratoare, exceptand produsele care au mentionat un alt termen de livrare.
- Disponibilitate: In Stoc
- Producator: Swarovski
299,00 RON
Fără TVA: 251,26 RON